Kadınsı güzelliğin, istenmeyen tüylerle birlikte olması mümkün değildir. Hepimizin istediği bebek cildi gibi pürüzsüz bir ten için olmazsa olmaz şart, tüylerin bir daha geri dönmemek üzere yok edilmesidir.

Genetik sebepler, geçirilen hastalıklar, kullanılan ilaçlar vb.. bir çok sebepten dolayı, yüz ve vücutta tüylenme problemi sık sık karşımıza çıkmaktadır.

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için çok eskilerden beri değişik yöntemler kullanılmakla birlikte, günümüzde Lazer epilasyon en çok tercih edilen yöntemdir. Kısaca göz çukuru hariç bütün vücutta güvenle lazer epilasyon uygulanabilir.

Lazer epilasyon gününüzden 14 gün önce deniz kenarı güneşlenmelerinden ve solaryuma girme isteklerinizden vazgeçmeniz gerekir.Lazer epilasyon uygulanacak olan tüylerinize kesinlikle sarartıcı kimyasallar uygulamamanız gerekir

Lazer epilasyon saatinizden en az 1 saat önce makyajınızı temizlemiş ve yüzünüzde nemlendirici krem de dâhil olmak üzere hiçbir kimyasal madde kalmamasını sağlamalısınız.

Son 6 ay içinde kullandığınız ilaçların ismini lazer epilasyon uygulamasını yapacak olan doktorunuza mutlaka bildirin. Zira bazı roaccutane ilacını son 6 ay içinde kullanmış iseniz lazer epilasyon yaptırmamanız gerekir.

Bacak, kol, koltukaltı, bikini bölgesi, genital bölge, göbek ve yüz bölgesine lazer epilasyon uygulamalarını yaptırabilirsiniz.

Kol (30dk.)

Tüm Bacak (60dk.)

Yarım Bacak (30dk.)

Genital (20dk.)

Koltukaltı (5dk.)

Göğüs ucu (5dk.)

Tüm vücut (2 saat)

Tüm yüz (10dk.)

Dudak üstü (5dk.)

Çene (5dk.)